Procedura mikrodermabrazja

Procedura mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja Wrocław (szlifowanie diamentowe) – to mikroresurfacing skóry, czyli oczyszczanie twarzy z „martwych” komórek za pomocą peelingu wykonywanego przez aparat.  Szlifowanie diamentowe we Wrocławiu odbywa się za pomocą przystawki diamentowej, na którą nakładane są wióry o różnej wielkości ziarna. Mikrodermabrazja Wrocław sprzyja odmłodzeniu skóry, niwelując jej ulgę i stymuluje jej naturalną odnowę. W wyniku mikroresurfacingu: cera poprawia się, pory kurczą się, poprawia się ogólny koloryt skóry, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Po jednorazowym przeprowadzeniu mikroresurfacingu diamentowego odbywa się całkowita odnowa skóry, a kurs mikroresurfacingu złagodzi blizny potrądzikowe i rozległe plamy starcze.

Jak bezpieczne jest odnawianie skóry twarzy za pomocą mikrokryształów?

Absolutnie bezbolesne i bezpieczne. Mikrodermabrazja Wrocław nie wymaga znieczulenia i okresu rehabilitacji. Siła, czas i intensywność działania urządzenia są stale monitorowane przez kosmetologa. Po półgodzinnym zabiegu na skórę nakładane są specjalne serum przyspieszające proces regeneracji skóry.

Procedura mikrodermabrazja

Po zabiegu możesz od razu wrócić do swojego zwykłego rytmu życia. Niezbędnym zaleceniem jest obowiązkowe stosowanie kremów przeciwsłonecznych. Przy peelingu mechanicznym należy przestać używać balsamów alkoholowych i zapomnieć o wizycie w solarium na miesiąc lub dwa.

Regeneracja warstwy skóry usuniętej po zabiegu szlifowania twarzy zajmuje około 7-10 dni. Jest to optymalny odstęp między zabiegami, choć zgodnie ze wskazaniami do zabiegu może wynosić od 1 do 6 tygodni.

Czekamy na Ciebie w naszej klinice, zostaw prośbę.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.